משלוחים חינם עד הבית בקנייה מעל 249 ש"ח!

  1. דף הבית
  2. /
  3. אודות מיולור

מיולור Miolor

חברת מיולור הינה חברה העוסקת בבשמי שמן בניחוחות מוכרים ומספקת את מוצריה עם שליח עד הבית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את הניחוח האהוב עליכם לשלם בקופה וההזמנה שלכם בדרך לחברת השליחויות שתידאג לספק לכם את המוצר בהקדם האפשרי ועד הבית. 

השרות שלנו ללקוחות הוא הדבר הכי חשוב לנו ויעידו על כך עשרות הודעות ההמלצה והפרגון אותן ניתן לראות בדף שכאן.


מהם שמני בושם ?

שמני בושם ידועים גם כשמני ניחוח ובמהותם, הם מיוצרים בריחות מרוכזים המאפשרים להם להפיץ ניחוח לזמן ממושך

למה לבחור בשמני בושם ?

שמני הבושם הם עדינים וממוקדים יותר בעיקר בגלל שהם מכילים אחוז נמוך של אלכוהול, מה שהופך אותם לחלום לעור רגיש וככל שאחוז האלכהול גבוה יותר כך הם מתנדפים מהר יותר. יתר על כן, שמנים מתייבשים ומסייעים בשיפור מחסום הלחות של העור.

בשמי בושם מגיעים גם כגלגלת (רולר) והם אידיאליים לנגיעות קטנות בזמן טיולים בדרכים מכיוון שהם נכנסים בקלות אפילו לתיק הקטן ביותר.

מהם היתרונות הבולטים של שמני בושם?

ישנם מס' יתרונות של בשמי בושם על פני בשמים מבוססי אלכוהול

מחיר זול משמעותית - הבשמים הסטנדרטיים מעוצבים ומגיעים בבקבוקי יוקרה המעלים את מחיר הבושם כאשר הדבר היחיד שצריך לעניין אתכם הוא הניחוח. העלות בבשמים הסטנדרטיים מורכבת מהבקבוק, מהאריזה, הוצאות השיווק, עמלות סוכנים ועוד. המחיר האמיתי של הניחוח הוא נמוך משמעותית בדיוק כמו במשקה קל. כאשר אתם רוכשים מאיתנו אתם מקבלים ניחוח התואם למקור ב-95% עד 99% ובמחיר הוגן לחלוטין.

אורך חיים - שמני בושם בדרך כלל נשארים על הגוף זמן ממושך יותר ולעיתים גם לאחר מקלחת עדיין מריחים אותם.

תרכיז הבושם בשמן בושם הוא חזק בהרבה ובלתי מדולל מאשר בשמים רגילים על בסיס אחוז גבוה של אלכוהול, המכילים רק כמות קטנה של ניחוח אמיתי מדולל באלכוהול וכימיקלים אחרים.

טואול - בניית אתרים באינטרנט